נטע ליכטנטריט ותמר זינגר

נטע ליכטנטריט ותמר זינגר עושות היסטוריה בנבחרת ישראל

שתפו את החברים

הצוות המקצועי של נבחרת ישראל עד גיל 14 (סגל אתנה ג'וניור), הודיע בסוף השבוע כי שחקניות סגל קבוצת הנערות של מכבי חיפה, נטע ליכטנטריט ותמר זינגר יהיו 2 מתוך 12 הבנות שייקחו חלק בטורניר הבינלאומי שיערך במהלך חודש אוגוסט בסלובניה.

 

ליכטנטריט ( בת 14, 1.78) משחקת בעמדת הפורוורד והייתה קפטנית קבוצת הילדות של המועדון והוליכה אותה לאליפות המחוז ולחצי גמר גביע המדינה. כמו כן שיחקה בקבוצת נערות ב' של המועדון וגם שם היוותה גורם משמעותי בהגעה לחצי גמר אליפות המדינה וחצי גמר גביע המדינה לראשונה בהיסטוריה.

זינגר (בת 13, 1.62) משחקת בשתי עמדות הגארד והייתה קפטנית קבוצת הנערות (עד גיל 16) ואחת השחקניות הבולטות גם בקבוצת הנערות וגם בקבוצת הילדות בדומה לליכטנטריט.

השתיים קבעו היסטוריה, בכך שלראשונה שתי שחקניות מהמחלקה הגיעו לסגל הסופי באותה קבוצת הגיל.

 

"נטע ותמר הן דוגמא ומופת לשחקניות צעירות שעובדות קשה מאד 6-7 פעמים בשבוע במשך כל העונה ללא תלונות וללא הנחות, ההישג האישי שלהן מהווה גאווה גדולה עבור המועדון", אמר מנהל המחלקה עמרי צירלין. "כולי תקווה שבעתיד הן ימשיכו להוביל את המועדון ואת עצמן קדימה עד הרמות הגבוהות ביותר. שמח שהעבודה שהבנות משקיעות מקבלת הכרה גם ברמה הארצית מצד סגל מאמני הנבחרת. אני רוצה לציין שגם נועה נונו שחקנית סגל הילדות והנערות היתה קרובה מאד להיות הנציגה השלישית שלנו בנבחרת הזו אך לצערי הדבר לא קרה. באותה נשימה אוסיף ששום דבר לא יגרע מההתקדמות שעשתה השנה."