צפו בביקור הירוקים בטורעאן

מכבי Hunter חיפה שטיפסה בסיום הסיבוב השני למקום השישי בטבלה, הגיעה הבוקר (רביעי) לבית הספר התיכון במועצה המקומית טורעאן לביקור במסגרת פרויקט "כדורסל למען הקהילה" של מפעל הפיס ומנהלת הליגה. האולם המקומי התמלא בכ-400 ילדים, כאשר גם תלמידי בתי הספר היסודיים במועצה הצטרפו כצופים.

ג'ון דיברתולומיאו קלע חמש שלשות במשחק הראווה, שהסתיים בתוצאה 22:34 לירוקים על הפועל טורעאן, למרות הצטרפותו של עוז בלייזר לנבחרת המקומית במחצית השנייה. סנא חוראני, מורה לספורט מבית הספר ששיחקה שנים רבות בליגה הלאומית לנשים, נבחרה לשחקנית המצטיינת במשחק. בתחרות השלשות זכו במשותף בלייזר והתלמיד באסל עדאוויי.

"תמיד כיף להגיע לפעילויות האלו, הן תורמות רבות לחיבור של המגזר הערבי בישראל, לא רק לספורט כמובן", אמר הקפטן עוז בלייזר, "האירוח שלהם תמיד יוצא מן הכלל, הם דואגים שהכל יתקתק ואי אפשר שלא ליהנות. היה אירוע פנטסטי, אנחנו בקבוצה כבר מחכים לפעילות הבאה למען הקהילה ורואים בזה ערך עליון".

וויל גרייבס היה מכוכבי משחק הראווה וגם אחריו קיבל הרבה חום ואהבה מהתלמידים: "הפרויקט הזה פנטסטי, כילד תמיד חלמתי לפגוש שחקנים מקצוענים והיום כמבוגר אני רוצה להשאיר בביקורים האלו זיכרונות מיוחדים. כל אפשרות להחזיר לקהילה מבורכת, חשוב לנו מאוד שייהנו מכל רגע כמו שאנחנו נהנים".

עימאד דחלה, ראש המועצה המקומית טורעאן: "בשבילי כראש מועצה זה אירוע מאוד מיוחד, לקהילה, לתלמידי בית הספר ולתושבים כאן. אני רואה בזה כבוד גדול עבורנו בטורעאן, זה אירוע שמגבש את החברה היהודית והחברה הערבית דרך הספורט. הסתובבתי בין הילדים וראיתי שמחה גדולה. זו חגיגה של ספורט בטורעאן, יש בזה ערך גדול לשילוב האוכלוסיות בישראל ואני מקווה שיהיו לנו עוד הרבה אירועים כאלו. אני רוצה להודות למפעל הפיס, מנהלת הליגה ומכבי חיפה על היוזמה הנהדרת הזו. מפעל הפיס לא רק בונה אולמות, הוא גם דואג שהם יהיו פעילים באירועים פנטסטיים כאלו. תודה גדולה, זו חוויה שלא נשכח".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *